Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dy emra të tjerë nga PD pritet të marrin mandatin e deputetit (foto)

Nga Ejona 0

Dy kandidatë nga lista shumëemërore e PD-së pranojnë mandatin e deputetit në Tiranë.

Bëhet fjalë për dy (ish) aleatë të kryedemokratit Lulzim Basha, Selami Jenishehri i cili është Kryetari i Partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve të Shqipërisë dhe Besnik Troplini i Ballit Kombëtar, përkatësisht i 46-i dhe 48-i në listën shumëemërore të PD-së.

Selami Jenishehri, kreu i Partisë së Pensionistëve

zsdfsdgfsdgxfg.jpg

Besnik Troplini, kreu i Ballit Kombëtar për Tiranën

dfsdgfsdgsdfhg.jpg

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej