Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durrësi pret festat (film)

Nga 27-shi 0

Kur kanë kaluar 14 ditë nga tërmeti me pasojë humbjen e 51 jetëve, kryesisht në Durrës e Thumanë, të gjithë pak e pak po i rikthehen normalitetit.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Durrësi ka marrë një pamje tjetër atë të festave të fund vitit.

Durres

Publiée par Gezim Domi sur Lundi 9 décembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej