Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durrës/ Ngacmoi seksualisht adoleshenten, arrestohet 54-vjeçari

Nga Klodiana 0

Policia e Durrësit ka arrestuar një 54-vjeçar, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare.

Sipas informacionit policor, ka qenë adoleshentja e cila ka denoncuar 54-vjeçarin për ngacmim seksual, që më pas është kapur nga blutë e qytetit bregdetar.

Specialistët për Hetimin e Krimeve, në Komisariatin Durrës, arrestuan shtetasin: A.L.,54 vjeç, banues në,Durrës, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht, një 15 vjeçare”-thuhet në njoftim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej