Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durrës/ Krim brenda familjes, burri qëllon për vdekje bashkëshorten

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar para pak minutash në qytetin e Durrësit.

Asbije Kuka, u qëllua me thikë nga bashkëshorti i saj pranë zemrës, duke gjetur vdekjen pak minuta më vonë në spital. Viktima është rreth 40 vjeçe.

Gruaja është dërguar me urgjencë në spital nga dy vëllezërit dhe djali i saj i mitur rreth 10 vjeç.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë, ndërsa policia është vënë në kërkim të autorit të krimit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej