Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durrës, gjendet e vdekur në banesë gruaja e policit

Nga Media 0

Një 47-vjeçare, gruaja e një polici në Durrës është vrarë me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.10 të qytetit, në familjen e efektivit, Sherif Hajdari, ndërsa dyshohet se 47-vjeçarja është vetëvrarë.

Burimet nga policia bëjnë me dije se, në momentin e ngjarjes ka patur edhe persona të tjerë në banesën e punonjësit të Policisë së Durrësit, Sherif Hajdari.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej