Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa djeg “Sunny Hill Festival”, kërcen “Vallen e Tropojës” në mes të Kosovës (film)

Nga 27-shi 0

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa e ka “djegur” Kosovën teksa kërcen aq bukur vallen e Tropojës.

Ajo mban në duar flamurin shqiptar dhe duket krenare teksa kërcen vallen e njohur shqiptare.

Ajo ka ardhur në Kosovë në sajë të festivalit “Sunny Hill Festival” si edhe ka bërë një donacion prej 150,000 eurosh për pritjen e artistëve nga e gjithë bota në Kosovë.

Bashkë me të është edhe i dashuri i saji ri, Anëar Hadid, i cili viziton Kosovën për herë të parë dhe e ftuara speciale e Sunny Hill, Miley Cyrus.

View this post on Instagram

Shqipe we made it… @gashi & @dualipa 🔥🔥

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej