Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa dhe Bebe Rexha festë shqiptare në hotel, bashkë me miqtë kërcejnë valle zbathur (Film)

Nga Media 0

Pasi kanë pozuar para fotografëve dhe kanë qenë në qendër të mediave botërore, Dua Lipa ehe Bebe Rexha kanë festuar në hotel. Festa ka qenë alla shqiptare, zbathur dhe duke kërcyer valle.

Në një video në Instagram, Bebe dhe Dua shfaqen duke iu mësuar miqve të tyre të huaj si të kërcejnë valle shqiptare.

“Pjesa më e bukur e mbrëmjes së kaluar ishte kur i mësova miqve të mi të kërcejnë valle në dhomën time të hotelit së bashku me Dua Lipën”, shkruan Bebe Rexha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej