Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Divjakë/ Zjarr afër Parkut Kombëtar të Karavastasë (film)

Nga Klodiana 0

Një zjarr i fuqishëm është regjistruar ditën e sotme afër Parkut Kombëtar të Karavastasë.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendndgjarje ku po punojnë për shuarjen e flakëve.

Nuk dihen ende motive, e ndërsa nuk përjashtohet mundësia për një zjarrvënie të qëllimshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej