Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Disa makina përfshihen në aksident, rëndohet trafiku në autostradën Tiranë-Durrës

Nga Ejona 0

Mëngjesin e sotëm një aksident masiv është regjistruar në autostradën Tiranë-Durrës.

Nga të dhënat e para bëhet me dije se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Si pasojë e aksidentit në të gjithë këtë aks është shënuar krijuar trafik shumë i rënduar.

Ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej