Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dhuratë e Alban Hoxhës, Flamurtari triumfon përsëri ndaj Partizanit (film)

Nga Klodiana 0

Është mbyllur me fitoren 1-0 të vendase takimi i parë çerekfinal mes Flamurtarit dhe Partizanit.

Ishte braziliani Danilo Alvesh “heroi” i vlonjatëve që i dhuroi fitoren skuadrës së Shpëtim Duros, i ndihmuar edhe nga gafa e portierit Alban Hoxha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej