Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dhunonte bashkëshorten dhe e kërcënonte se do ta vriste, arrestohet 46-vjeçari

Nga Klodiana 0

Policia e Mirditës ka arrestuar një 46-vjeçar për dhunë në familje.

Shtetasi me iniciale A.Sh akuzohet se ushtronte  dhunë fizike  dhe psikologjie ndaj bashkëshortes  dhe e kërcënonte  se do ta vriste.

“Ky shtetas në banesë  në mënyrë sistematike ushtronte  dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij në prani dhe të fëmijëve,  e cila mbëmjen e djeshme ka njoftuar Policinë. Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në  banesën e shtetasit A.SH, ku gjatë  kontrollit gjetën dhe sekuestruan një armë zjarri kallashnikov  dhe një sasi fishekësh luftarak”, njofton policia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej