Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dhunohen dy policë në Tiranë, përfundojnë në spital pa ndjenja

Nga Media 0

Një ngjarje e paprecendentë ka ndodhur dje në kryeqytet pranë rrugës së Dibrës.

Mësohet se dy policë bashkiak janë goditur para një argjendarie, pasi po vendosnin gjobë një makine që kishte parkuar tek korsia bicikletave.

Qytetarët, të cilët kanë qënë në vendngjarje kanë raportuar se dy policët përkatësisht një vajzë dhe një djalë, janë goditur nga tre personat që iu është vendosur gjoba.

Gjithashtu qytetarët kanë bërë të ditur se dy policët kanë përfunduar në spital pa ndjenja.

Lidhur me ngjarjen në fjalë, akoma nuk ka një raportim nga policia Bashkiake mbi gjendjen shëndetësore të dy policëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej