Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Detaje nga aksidenti në Fier/ 24 vjeçari humb jetën, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes

Nga Ejona 0

Policia e Fierit doli me njoftim për aksidentin e ndodhur paraditen e sotme në zonën e quajtur ‘’Kafaraj’’, e cila ndodhet në aksin Levan-Tepelenë.

Dy personat që udhëtonin me motorr janë përplasur nga një makinë e tipit ‘’Benz’’. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se viktima është F.T, 24 vjeç, nga Gorishova.

Raportohet se drejtuesi i automjetit, i cili është identifikuar me inicialet K.Z. ka braktisur automjetin dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia ka nisur kërkimet për ndalimin e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej