Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vazhduan koncertin pas ngjarjes tragjike në Algjeri, reagojnë Dhurata Dora dhe Soolking

Nga Ejona 0

Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit të njohur Soolking në të cilin ishte e pranishme edhe këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora.

Reperi i njohur ka reaguar sot në lidhje me ngjarjen duke u shprehur se nuk ishte fare në dijeni për të gjithë dramën.

Pavarësisht se ngjarja ishte e rëndë, reperi e vazhdoi koncertin ndërsa shpjegon se as ai as këngëtarët që e kanë shoqëruar në skenë nuk kanë qenë në dijeni për vrasjen e 5 personave.

Ndërkohë edhe këngëtarja shqiptare ka reaguar në profilin e saj në “Instagram”, teksa tha se ndihet e shkatëruar pas lajmit të trishtë.

 “Faleminderit Algjeria për pritjen tuaj të ngrohtë, Ju dua! Por lajmi i trishtë më shkatërroi. U prehshi në paqe”, ka shkruar Dhurata.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej