Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Deputeti i PD konfrontohet me drejtorin e IKMT-së në Jalë (film)

Nga Klodiana 0

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj është përplasur me kreun e inspektorit të IKMT në Vlorë, Fatmir Meta, pas prishjen së 9 ndërtesave pa leje në Jalë. 

Në videon e siguruar nga Lapsi shihet drejtori i IKMT-së, Fatmir Meta duke u konfrontuar me banorët dhe deputetin e PD-së në Vlorë, Agron Shehaj.  

“Ju keni marrë shpirtin njerëzve. E bëni për paratë.  Vini si hajdutë këtu. Jeni hajdutë dhe shembni shtëpi.”, ka thënë Shehaj.   

“Hajdut je ti, hajdut brez pas brezi. Nuk më tregon ti hajdutin. Vini për politikë këtu ju. Politikën bëjeni andej se ju e keni katandisur këtë vend kështu”, i kthehet kryeinspektori IKMT Vlorë.

'Mos ma ngre zërin mua ti…', deputeti përplaset me drejtorin e IKMT-së në Jalë

'Mos ma ngre zërin mua ti…', deputeti përplaset me drejtorin e IKMT-së në Jalë. Lexo me shume te linku https://lapsi.al/2018/09/18/mos-ma-ngre-zerin-mua-ti-deputeti-perplaset-me-drejtorin-e-ikmt-se-ne-jale-video/

Posted by Lapsi.al on Tuesday, September 18, 2018

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej