Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Deputeti i Kosovës rezulton pozitiv me Covid-19, ishte prezent në seancën plenare

Nga Ejona 0

Deputeti shqiptar i Kosovës, Rasim Selmanaj ka rezultuar pozitiv me koronavirus.
Lajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes një shënimi në rrjetet sociale.

Mediat kosovare bëjnë me dije se ai ka qenë prezent në seancën plenare në Kuvend. Ai thekson se ka simptoma të lehta dhe është mirë, teksa shprehet i bindur se do ta kalojë edhe këtë sfidë.

Statusi i plotë i Selmanajt:

Qytetarë të nderuar!

Dje nga një kolege deputete pasi kishte pyetur per rezultatin tim, dikush nga laboratori i kishte thënë se jam negativ. Por si duket informata ka qen per testin e dy korrikut!

Para pak qasteve më thirren nga instituti dhe me njoftuan se kam rezultuar pozitiv!

Tash e pesë ditë jam me simptome të lehta. Vazhdoj të ndjehem mirë! Besoi se do ta kalojë edhe këtë sfidë!
Nga sot jam në vetëizolim!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej