Ç’punë ka Orfea Beci me KOASH? A e pyeti gruan?

Duhet të lëçisni

Po investonte në Shqipëri/ Princit të mafies i sekuestrohen qindra miliona euro

Sipërmarrësit kalabrez Antonio Gallo, i arrestuar si pjesë e grupit mafioz italian Ndragheta, i janë sekuestruar të  dielën të gjitha paratë  cash që kishte...

“Mezi i kemi blerë shtëpitë”/ Pronarët e pallatit në sherr, banorët në protestë te Bashkia e Tiranës

Banorët e pallatit në ndërtim, nga dy biznesmenët Sino Llanaj dhe Albert Allmuça, të cilët kanë ndalur punimet pasi janë në proces gjyqësor, kërkojnë...

Situata pas motit të keq/ ARRSH: Ja segmentet ku ka bllokime rrugësh

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka raportuar lidhur me gjendjen e segmenteve rrugore në vend si pasojë e motit të keq, që ka sjellë vështirësi në...

Basha: Rama se ka mendjen tek njerëzit, por te pasurimi i tij me mafien

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar lidhur me përgjimet e antimafias italiane. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se Rama dhe marionetat e tij...

Me rreth të kuq është Orfea Beci, që thirret “gazetar”, por ai është pjesë e KOASH, Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë. Orfea Beci para disa ditësh në News 24, e quajti Çështjen Çame, çështje ullinjsh, por Shpëtim Idrizi i rekomandoi të pyeste gruan në shtëpi për Çështjen Çame.

Siç shihet janë përsëri njerëzit e Kryepeshkop Anastasit që provokojnë shqiptarët duke i fyer.

Më shumë shkrime

2 Komente

  1. Ky llalla eshte nje antiortodoks i terbuar.
    Dhe si islamik i vertete qe eshte normale qe i urren ortodokset. Por te krishtert jane shqiptaret e vertete jo mbeturinat otomane islamike

  2. Mire ky Llalla na qenka antiortodos dhe mbeturine islamike….Ja pra rame dakort.Po zoti Orfea Beci …eshte gazetar apo anetar i KOASH dhe ne cdo rast qe i jepet mohon gjithecka qe eshte Shqipetare.Nese Llalla genjen,pse zoti Orfea nuk jep argumente apo fakte por kalon direkt ne mohimin e ceshtjes,pse nuk pranon te ulet me gazetaret apo historianet qe te diskutojne per keto ceshtje,si intelektual dhe pasardhes i grekeve te lashte…le te vere ne baze te llogjikes theniet e filozofeve te lashte greke qe…- Debati e nxjer te verteten…E pra kete duhet te beje zoti Orfea si gazetar dhe si intelektual,te diskutoje,debatoje dhe jo te mohoje gjithecka.Nese ceshtja e ullinjeve ngaterohet me historine atehere na lejohet te pyesim sesi 4 kolonele nga Topova u bene te famshem ne historine e Greqise duke risjelle edhe njehere ne vitin 1967 Diktaturen Fashiste,po zoti Napoleon Zerva si u be i famshem ne histori,duke luftuar kunder gjermaneve apo duke masakruar popullsine e Camerise ashtu si edhe Miloshevici qe vrau 200 mije boshnjake dhe perfundoi ne Gjykaten e Hages si kriminel lufte ndersa Zerva na paska edhe nje permendore ne Cmaeri dhe nderohet si hero.

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Po investonte në Shqipëri/ Princit të mafies i sekuestrohen qindra miliona euro

Sipërmarrësit kalabrez Antonio Gallo, i arrestuar si pjesë e grupit mafioz italian Ndragheta, i janë sekuestruar të  dielën të gjitha paratë  cash që kishte...

“Mezi i kemi blerë shtëpitë”/ Pronarët e pallatit në sherr, banorët në protestë te Bashkia e Tiranës

Banorët e pallatit në ndërtim, nga dy biznesmenët Sino Llanaj dhe Albert Allmuça, të cilët kanë ndalur punimet pasi janë në proces gjyqësor, kërkojnë...

Situata pas motit të keq/ ARRSH: Ja segmentet ku ka bllokime rrugësh

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka raportuar lidhur me gjendjen e segmenteve rrugore në vend si pasojë e motit të keq, që ka sjellë vështirësi në...

Basha: Rama se ka mendjen tek njerëzit, por te pasurimi i tij me mafien

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar lidhur me përgjimet e antimafias italiane. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se Rama dhe marionetat e tij...

Skandali me Ndraghetën, memet bëjnë xhiron e rrjetit (foto)

Pas skandalit të përgjimeve të mafias së frikshme, Ndragheta, memet bëjnë xhiron në rrjetet sociale. Në qendër të memeve mbetet Erion Veliaj, kryebashkiak i Tiranës,...