Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Cila është bukuroshja bionde e OFL-së që i luajti mendsh të gjithë? (fotot)

Nga 27-shi 0

Operacioni Forca e Ligjit prej disa ditësh ka nisur aksionin, teksa gjithmonë në deklaratë ka dalë një bukuroshe bionde. Zëdhënësja për shtypin e OFL shfaqet me uniformën zyrtare të policisë dhe me një palë syze dielli.

Por të gjitha kanë qenë kuriozë për të zbuluar se kush është biondja misterioze.

Ajo quhet Eljes Breca, e diplomuar për psikologji në Firence dhe ka rreth një vit që është pjesë e PR të OFL-së.

/BalkanWeb/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej