Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çamëria nuk harron! (film)

Nga Ejona 0

Mijëra mbështetës të PDIU-së janë bashkuar sot në protestën e nëntë të Opozitës së Bashkuar përpara Kryeministrisë.

Me banderolat në duar “Çamëria nuk harron” , protestuesit kanë bërë thirrje për largimin e kryeministrit Edi Rama dhe kanë kërkuar zgjedhje të parakohshme me një qeveri tranzitore.

Mijëra Çam janë mbledhur përpara kryeministrisë duke protestuar për krimin që ka kapur vendin, mungesën e theksuar të ekonomisë dhe lirisë, vjedhjen e votave në 2017 për të cilat fajësojnë kreun e kësaj qeverie, Edi Ramën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej