Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bushati kryetar bashkie në Shkodër? Ish-ministri: Nuk kam ambicie lokale

Nga Media 0

Ish ministri i Jashtëm Ditmir Bushati përjashton mundësinë e kandidimit për postin e kryetarit të bashkisë në zgjedhjet e 30 qershorit.

“Nuk kam asnjë ambicie lokale. Jemi në proces konsultimi për të përzgjedhur një kandidat. Fokusi i takimit të sotëm është në lidhje me vendimmarrjen e partisë PS të Asamblesë Kombëtare me detyrat që janë përcaktu, për të fuqizuar praninë tonë në terren dhe të përgatisim strukturat për zgjedhjet e 30 qershorit”, ka deklarur Bushati.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej