Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bukuroshet shqiptare “pushtojnë” rrjetet sociale me fotot e nxehta

Nga 27-shi 0

Bukuroshet seksi të estradës shqiptare, por jo vetëm kanë pushtuar rrjetet sociale me foto tejet provokuese dhe të nxehta.

Në fotot e postuara kryesisht në Instagram, atO shfaqen në plazhe të ndryshe ndërsa tregojnë për pushimet e tyre luksoze.

Ajo çfarë tërheq tepër vëmendjen është bukuria e tyre e rrezatuar në fytyrë dhe në trup.

Vajzat duket thjesht WOW:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej