Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Britani e Madhe/ Gjykata dënon me 12 vite burg shqiptari

Nga Klodiana 0

Gjykata e Britanisë së Madhe ka dënuar me 12 vite burg një shqiptar, pasi u arrestua me 9.5 kilogram drogë nga Policia e Londrës.

I dënuari është Suad Sufaj 26 vjeç nga qyteti i Shkodrës, i cili u kap me 9.5 kilogram kokainë të pastër, dhe sipas autoriteteve nëse kjo drogë do të shitej në treg do kapte vlerën e 1 milionë sterlinave.

Sipas mediave britanike i riu pas kryerjes së dënimit do të dëbohet nga Anglia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej