Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bregu dhe Topalli nuk shfaqen në protestën e PD

Nga Klodiana 0


Dy deputetet e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli dhe Majlinda Bregu, nuk janë parë sot në protestën e organizuar nga opozita.

Mungesa e dy deputeteve që kanë patur shpesh herë përplasje me kryetarin Lulzim Basha, ka rënë në syrin e gazetarëve.

I pyetur për mospjesëmarrjen e Topallit dhe Bregut, Arben Ristani është munduar të bëjë indiferentin duke u përgjigjur: “Nuk e di sepse kam qenë në mes të protestuesve, por duhet të kenë qenë”.

Dy zonjat nuk kanë bërë asnjë publikim as në faqet e tyre në Facebook për të konfirmuar pjesëmarrjen ose për të dhënë shpjegime për mungesën e tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej