Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Braçe-Fino debat në mbledhje për orarin, ndërhyn Rama: Jemi Live….

Nga Media 0

Gjatë mbledhjes së grupit të PS sot që u firmos marrëveshja e mirëkuptimit nuk munguan edhe tonet e larta.

Kryetari i Komisionit të Ekonomisë dhe Financave, Erjon Braçe u shpreh se në orën 10:00 duhet të fillonte punën komisioni që ai drejton, por Bashkim Fino i kujtoi se jemi në mbledhje.

Ndërsa nuk mungoi edhe replika e Braçes kundrejt Finos: “Po të duash ti, nuk e zhvillojmë ne”.

Në këtë moment ndërhyri Rama: “Jemi Live dhe diskutimet të bëhen me radhë”.

/shqiptarja.com/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej