Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Borchard arreston një tjetër studente. Ajo është Viosana Kokla

Nga Klodiana 0

Policia e Shtetit ka arrestuar një tjetër studente, pas incidentit me parrullën “Borchard turp të kesh”, e shkruar tek shtëpia e ambasadorit të OSBE, Borchard.

Përmes një postimi në facebook, ish-kreu i grupit Parlamentar Petrit Vasili shkruan se kryeministri Edi Rama shfrytëzon Borchard për tu hakmarrë me Viosanën studentes së arkitekturës që e kryqëzoi kryeministrin.

Postimi i plotë

Turp. Skandal. Policia sapo ndalon studenten Viosana Kokla për Borchard.

Studentja Viosana Kokla ndalohet nga policia për hesap të Borchard.

Edi Rama shfrytëzon Borchard për tu hakmarrë me Viosanën studentes së arkitekturës që e kryqezoi kryeministrin.

Turp.Turp.Turp

Policia nuk ndalon kriminelët dhe të korruptuarit por me urdhër të Edi Ramës do që t’ju mbyllë gojën të rinjve.

Shiheni VIDEON kur kryqëzohej Edi Rama.

httom/story.php?story_fbid=2086689071630914689071630914&id=1701679976798494

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej