Bleona tregon “dashurinë e jetës”: E adhuroj, jam vajzë me fat që e kam takuar (film)

0
418

Në një lidhje direkte me ABC, këngëtarja Bleona Qerreti tregoi arsyet përse mbështet Presidentin Donald Trump. Por, veç kësaj, Bleona ka zbuluar se ka një afeksion të veçantë për diplomatin amerikan Richard Grenell.

Këngëtarja u shpreh se është zyrtarisht në dashuri me Grenell dhe se ai është një “rockstar”.

“E dua, jam zyrtarisht në dashuri me të. Është një rockstar, është një fat i gjithë shqiptarëve. Jam vajzë me fat që e kam takuar. E adhuroj”.