Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bie zjarr në Krujë, rrezikohet linja e tensionit Shqipëri-Kroaci

Nga Klodiana 0

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në Krastë të Krujës. Zjarri ka rënë pranë fabrikës së vjetër të çimentos.

Mësohet se zjarri rrezikon linjën e tensionit të lartë Shqipëri – Kroaci. Zjarri dyshohet se është i qëllimshëm.

Shqipëria është përfshirë nga disa vatra zjarri, ku më problematike ishin ata në Fier dhe në Lezhë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej