Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Berisha: Përplasje me armë zjarri mes dy biznesmenëve në Tiranë, 3 të plagosur

Nga Media 0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një ngjarje të rëndë, që sipas ish-kryeministrit ka ndodhur në rrugën “Babë Rexha” në Tiranë. Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital që thotë se dy biznesmenë të fushës së ndërtimit janë përplasur me armë me njëri-tjetrin. Nga të shtënat, 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Reagimi i plotë:

Narkopolicia fsheh krimin!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
Prsh Doktorr! Ju bëj me dije për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur para tre ditësh në Tirane në rrugën “Babë Rexha” dy bisnesmenë ndërtues njëri nga Tepelena dhe tjetri nga Burreli në konfliktin mes tyre janë plagosur tre persona me armë zjarri dhe policia nuk jep asnjë informacion për ngjarjen mbahet sekret kjo është policia e narkoshtetit!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej