Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bashkia thyen rekord. Zbukurimet e vitit të ri nisin që në 19 tetor (Foto)

Nga 27-shi 0

Bashkia e Tiranës ka thyer një rekord të ri. Ndryshe nga vitet e tjera, Bashkia ka nisur me zbukurimet e vitit të ri që në 19 tetor, për t’i ndjrë festat e fundvitit sa më afër.

Urojmë që vitin tjetër ta nis me zbukurimet direkt pas mbarimit të sezonit veror.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej