Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha: Rama hajdut psiqik i gjithë shqiptarëve. Shpenzon 5.5 milionë euro për zyrat në Kryeministri

Nga Ejona 0

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjete sociale ku e konsideron Kryeministrin Rama si një hajdut psiqik i të gjithë shqiptarëve.

Sipas Bashës, vetëm zyrat në kryeministri kanë kushtuar 5.5 milionë euro, ndërsa tenderi prej 3.2 milionë eurosh ja dha një personi që njihte.

“Hajduti Psiqik dhunon dhe gjobit sipërmarrjet e vogla që mezi mbajnë me bukë shumicën e familjeve shqiptare! Me paratë e grabitura atyre financohen lluksi dhe qejfet e Hajdutit Psiqik dhe klientëve të tij.”- shprehet Basha.

Pasuri dhe Luks për vete, Papunësi, Varfëri Padrejtësi dhe Pasiguri për njerëzit. Hajduti Psiqik dhunon dhe gjobit sipërmarrjet e vogla që mezi mbajnë me bukë shumicën e familjeve shqiptare! Me paratë e grabitura atyre financohen lluksi dhe qejfet e Hajdutit Psiqik dhe klientëve të tij. Ja si harxhon miliona euro të shqiptarëve për lluksin e tij dhe kontrata "sekrete" për miqtë dhe familjarët e tij Hajduti Psiqik:

Publiée par Lulzim Basha sur Lundi 12 août 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej