Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha: Një grusht pasurohen, ndërsa shumica varfërohen (film)

Nga Ejona 0

Kreu i PD, Lulzim Basha, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale është shprehur se gjendja e grevistëve në Poçem është pasqyra e gjendjes të të gjithë shqiptarëve.
Basha gjithashtu bën edhe një deklaratë të fortë pasi thotë se një grusht njerëzish po pasurohen, ndërsa shumica po varfërohet.
Sipas kreut të opozitës, edhe durimi ka kufi.
“Ky është shembulli i gjendjes ku ndodhet e gjithë Shqipëria. Një grusht pasurohen,ndërsa shumica varfërohet. Durimi ka kufi. Dhe ky kufi është kaluar me kohë nga banda në pushtet që pasurohet sepse plaçkit shqiptarët”, shkruan Basha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej