Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Banori rom i Laçit i ankohet Bashës për Ramën: “Nuk mban premtimin”

Nga Klodiana 0

2 ditë më parë Edi Rama i premtoi publikisht një banori të Laçit se do t’i jepte zgjidhje problemit të tij me bonusin e qerasë.Banori quhet Ferdinand Rexhepi, i mbetur pa shtëpi pas tërmetit.

Ditën e sotme kryetari i PD, Lulzim Basha, e vizitoi rastësisht Ferdinandin në një çadër dhe ai i tregoi se problemi i tij vazhdonte të mbetej i pazgjidhur, megjithë premtimin e Ramës.

Video e publikuar nga PD ka takimin e Ferdinandit me Ramën më 12 Dhjetor dhe takimin me Bashën në 14 Dhjetor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej