Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Baba Taku/ Meta sot ka përballë “çantën e zezë”, dikur e kishte në krah (film)

Nga 27-shi 0

Njeriu me çantën misterioze që dikur ishte kudo e kurdo përkrah Ilir Metës në betejën e tij kundër Edi Ramës dhe në përballjen ligjore për videon Meta-Prifti, sot nuk është përkrah Presidentit.

Spartak Braho nuk i jep të drejtë për asgjë Ilir Metës.

“Po bën grusht shteti Edi Rama, po si mund të bëjë kundër grusht shteti kundër vetes së tij? Grushtet e shtetit i organizon opozita. Eshtë qesharake! Pse do bëjë grusht shteti, për pushtetin… atë e ka”, tha Braho.

/abcnews.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej