Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Avokati i Donald Trump: Soros përdor ambasadat e SHBA-së në Europën Lindore për të sulmuar armiqtë e tij

Nga Media 0

Avokati i Presidentit të SHBA, Rudy Giuliani ka bërë një deklaratë të fortë duke thënë se investitori dhe filantropi Soros po përdor ambasadat amerikane në Europën Lindore për të mbrojtur veten e tij dhe për të sulmuar armiqtë.

Në një postim në Twitter, Giuliani shton se Soros ka themeluar shoqërinë e tij DA për të liruar kriminelë. Giuliani shrpehet se Soros është armiku numër një i Partisë Republikane në SHBA me në krye Trump.

STATUSI I RUDY GIULIANI

Soros është armiku numër një i Partisë Republikane. Ai është si një anarkist. Ai financoi DA që po i lënë kriminelët të lirohen. Dhe në Evropën Lindore ai përdor ambasadat tona për të mbrojtur organizatën e tij dhe për të sulmuar armiqtë e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej