Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Avdullah Hoti nesër vizitë zyrtare në Tiranë

Nga Klodiana 0

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti do të vizitojë ditën e nesërme Shqipërinë.

Bëhet me dije se Hoti do të pritet nga kryeministri Rama në orën 09:30 të mëngjesit tek Pallati i Brigadave, më pas do të zhvillojë takime me zyrtarë të tjerë të lartë të shtetit shqiptar.

Hoti e paralajmëroi këtë vizitë gjatë takimit me Ramën në Prishtinë.

Ky i fundit kreu një vizitë dyditore në Kosovë, lidhur me aktakuzat e ngritura nga Prokuroria Special ndaj Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit për krime lufte.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej