Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Automjeti përplas motorin në Lezhë, përfundon tek Trauma një person

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur në supersrtadën Lezhë-Shkodër pranë fshatit Balldre. Një automjet ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i këtij të fundit.

I plagosuri është dërguar për në spitalin e Traumës në Tiranë. Në këtë aksident është përfshirë dhe një automjet tjetër.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej