Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Atentati në Athinë/ Kush është biznesmeni i njohur që u eliminua me breshëri të gjata automatiku

Nga Klodiana 0

Një atentat i tipit mafioz me breshëri të gjata automatiku ndodhi gjatë orëve të paradites së sotme në lagjen “Chaidari” në Athinë.

Objektivi i atentatit u dërgua me shpejtësi në spital, por nuk i mbijetoi plagëve të marra, ndërsa makina iu bë shosh me plumba.

Policia konfirmoi se bëhet fjalë për një biznesmen të njohur grek, Dimitris Malamas, i cili shpërndan kafe në Atika, ndërsa është i përfshirë edhe në tregun e lojërave të fatit, përcjell Albeu.com.

Sipas mediave greke, Malamas njihet për kontaktet e tij të forta me “nëntokën” greke.

Policia është duke hetuar për shkaqet e ngjarjes, por nuk ka ende një pistë hetimi pasi autorët nuk lanë asnjë shenjë në vendin e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej