Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Artistët e bashkuar në një zë”, Inva Mula organizon më 8 dhjetor mbrëmjen e madhe të bamirësisë

Nga Ejona 0

Sopranoja e njohur shqiptare Inva Mula do të organizojë më datë 8 dhjetor mbrëmjen e madhe të bamirësisë për të prekurit e tërmetit, ku janë të ftuar mbi 50 artistë nga të gjitha fushat.

Artistët ftuan publikun të kontribojë me blerjen e një bilete. Me kauzën “Artistët e bashkuar në një zë”, bëhet thirrje që të gjithë artistët shqiptarë kudo janë, ti përgjigjen kësaj ftesë.

Mbrëmja e bamirësisë do të organizohet në sallën Koncertale të Kishës Ortodokse në Tiranë, në orën 17:00 këtë të dielë dhe ka për partner mediatik ABC News.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej