Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Arrestohet 45 vjeçarja në Kakavijë/ I gjendet në bagazhe armë zjarri dhe 9 fishekë

Nga Ejona 0

Një 45 vjeçare është ndaluar orët e fundit në Kakavijë pasi u kap me një armë zjarri të tipit Glock me 9 fishekë.

Policia Kufitare i gjeti armën shtetases ende të paidentifikuar brenda makinës me të cilën udhëtonte.

Ajo e kishte fshehur armën në bagazhet që ndodheshin brenda mjetit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej