Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Arrestohet 37-vjeçari, dhunoi fizikisht xhaxhain e tij

Nga Klodiana 0

Në qytetin e Lushnjes ka rënë në prangat e policisë një 37-vjeçar për dhunim fizik të xhaxhait të tij.

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Lushnje arrestuan në flagrancë shtetasin Besnik Sharka, banues në fshatin Hysgjokaj, pasi për motive të dobëta ka goditur me sende të forta xhaxhain e tij, B.Sharka, 72 vjeç, banues në të njëjtin fshat. I moshuari ka marrë dëmtime në pjesën e kurrizit.

Materialet  në ngarkim  të 37-vjeçarit i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallë së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej