Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ariu i shkakton plagë të rënda, merret nga helikopteri pas 3 orësh bariu në Kukës (film)

Nga Ejona 0

Personi i sulmuar rreth tre orë më parë nga një ari, mësohet të jetë transportuar drejt nga Bjeshkët e Gjalicës drejt Spitalit Ushtarak të Tiranës.

Ekrem Onuzi u sulmua ditën e sotme nga një ari teksa kishte nxjerrë tufën e bagëtive për të kullotur në Bjeshkët e Gjalicës në Kukës.

Ai ka marrë plagë në kokë, shpatull dhe këmbë, të cilat i kanë shkaktuar hemorragji. Ndonëse bariu ndezi një zjarr për të sinjalizuar ndihmë, helikopteri i ndihmës arriti në vendngjarje pas tre orësh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej