Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ardi Veliu: Çfarë familje ka ky Saimir Tahiri?

Nga 27-shi 0

Drejtori i Policisë së Moralit, Ardi Veliu vazhdon në luftën kundër shfaqjeve të huaja, veccanërisht nëse ato vijnë nga filmat e kinemasë.

Ai ka treguar publikisht një video “të papërshtatshme” të nënës së 15 vjeçarit, Zaida Çobo, e cila guxonte që në filmin “Dashuria nuk mjafton” të mbante një pisqollë në dorë.

Vallë si do e komentonte Ardi Veliu foton e më poshtme të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri gjatë adoleshencës së tij? Me si guri do të thoshte: Çfarë familje ka ky Saimir Tahiri?

Adoleshenti Tahiri është ai me kapele blu në kokë dhe jo vetëm.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej