Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Arba Kokalari zgjidhet zv.Presidente e PE-së për Partitë Popullore

Nga Klodiana 0

Arba Kokalari është zgjedhur Zëvendës Presidente e Parlamentit Europian për Partitë Popullore.

Përmes një postimi në facebook, Kokalari ka njoftuar se do të jetë gjithashtu raportuesja përgjegjëse që do të udhëheqë punën e BE-së për Stambollin.

Kujtojmë se Arba Kokalari është eurodeputetja e parë shqiptare në Parlamentin Europian.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej