Analistët shqiptarë në shërbim të Greqisë, “masakrohen” në rrjetet sociale (video)

Duhet të lëçisni

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagosen dy persona, arrestohen autorët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të një lokali në lagjen 13 të qytetit të Durrësit. Sipas raportimeve , 2 persona kanë...

“Me jep një kafe të lutem”/ “Kamarierja” në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt (film)

Pak javë më parë, cna.al publikoi skandalin e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili lëviz me një makinë luksoze që kap vlerën e 100 milionë...

Jo vetëm modele/ Ja si ka nisur karriera e sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Brendshme (film)

Elena Pici, vajza në të 30-tat , që vjen nga Këshilli i Ministrave është një emër i panjohur , ndërsa sot fitoi vëmendjen e...

Filmi parashikoi pandeminë, flet aktori protagonist: Isha i përgatitur për Covid-in që para 10 vitesh (film)

Aktori Jude Law ka folur së fundmi për filmin “Contagion” (Infektimi), i cili flet për historinë e një virusi vdekjeprurës. Në një bisedë me...

Televizioni shtetëror grek ERT ka bërë një dokumentar, për shkeljet që sipas tij, po i bëhen minoritetit grek në Shqipëri.

Emisioni i referohet prishjes së disa garazheve dhe lavazheve në Himarë, që sipas tyre janë banesa të minoritarëve.

Por, ajo që e bën më të rëndë, është fakti se disa personazhe shqiptare, për të sulmuar Ramën, kanë pohuar në emision ato që donin të dëgjonin grekët.

Gazetari grek ka marrë në intervistë Fatos Lubonjën, Frrok Çupin, Elsa Ballaurin dhe Artur Zhejin, ndaj të cilëve ka shpërthyer zemërimi në rrjetet sociale, për ato që kanë thënë.

Vetë Zheji ka bërë një shkrim, duke thënë se i janë shtrembëruar fjalët dhe ka thënë tjetër gjë nga ato që janë transmetuar në televizionin grek.

https://youtu.be/jgFgaL9wYPU

https://youtu.be/kzc44eD-q7c  

https://youtu.be/mJkfTdjWuVA

 

/gazetatema/

 

 

Më shumë shkrime

2 Komente

  1. Kjo Ballauri eshte nje p…,qe njeher behet vllehe njeher bullgare,vetem per lek .pote ishte e re do bente p… neper tirane.
    Shqiperi etnike

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

E Freskët taze

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagosen dy persona, arrestohen autorët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të një lokali në lagjen 13 të qytetit të Durrësit. Sipas raportimeve , 2 persona kanë...

“Me jep një kafe të lutem”/ “Kamarierja” në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt (film)

Pak javë më parë, cna.al publikoi skandalin e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili lëviz me një makinë luksoze që kap vlerën e 100 milionë...

Jo vetëm modele/ Ja si ka nisur karriera e sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Brendshme (film)

Elena Pici, vajza në të 30-tat , që vjen nga Këshilli i Ministrave është një emër i panjohur , ndërsa sot fitoi vëmendjen e...

Filmi parashikoi pandeminë, flet aktori protagonist: Isha i përgatitur për Covid-in që para 10 vitesh (film)

Aktori Jude Law ka folur së fundmi për filmin “Contagion” (Infektimi), i cili flet për historinë e një virusi vdekjeprurës. Në një bisedë me...

Policia zbarkon në Fushë-Krujë, blindohet qendra e qytetit

Forca të shumta të policisë kanë zbarkuar këtë mbrëmje në Fushë-Krujë. Në operacionin që po zhvillohet aktualisht në qendër të qytetit, janë angazhuar efektivë të...