Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Akuzohej për “Falsifikim dokumentesh”, arrestohet pronari i linjës urbane në Elbasan

Nga Ejona 0

Policia e Elbasanit ka arrestuar ditën e sotme një person pasi akuzohet për “Falsifikim dokumentesh”.

Personi i ndaluar është Agron Xibraku, pronar i firmës së transportit urban “Gostima 2003”.

Mësohet se Xibraku ishte në kërkim nga policia pasi ka përfituar shuma të mëdha parash nga falsifikimi i dokumenteve.

Ndaj tij ishte vendosur  masa e “Arrestit me burg” në mungesë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej