Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Akuzat/ Kajmaku letër KQZ-së: Nuk kam dijeni për ndonjë hetim, jam në pritje të përgjigjes nga prokuroria greke

Nga Ejona 0

Kreu i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku ka deklaruar se i ka dërguar një letër Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve (KQZ), ku pretendon se nuk ka pasur dijeni për hetimin ndaj tij në Greqi.

Kajmaku me anë të letrës bën me dije se është në pritje të te dhënave me shkrim nga Prokuroria Greke për rrethanat e ndonjë urdhri ndërkombëtar kërkimi në emrin e tij.

“Jam në pritje të të dhënave me shkrim nga Prokuroria Greke, për rrethanat e ndonjë urdhër ndërkombëtar kërkimi në emrin tim”, sqaron Kajmaku.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej