Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksioni i IKMT-së, nis prishja e banesave në “Astir”, bllokohet qarkullimi

Nga Klodiana 0

Ka filluar që në orët e para të mëngjesit aksioni i IKMT për prishjen e pesë banesave në Astir të cilat përfshihen nga projekti i Unazës së Re.

FNSH dhe Forcat Shqiponja janë të pranishme në aksionin e IKMT-së për prishjen e banesave në Astir, ndërsa qarkullimi nga “Ura e Astirit” deri tek sheshi “Shqiponja” është bllokuar.

Ndërkohë ka filluar shembja e objektit të Skënder Dodës dhe pritet të shembem edhe pesë godina të tjera. Gjithashtu një objekt është projetkuar për tu shembur ditën e nesërme me ekslopzivë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej