Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Digjet në mesnatë makina e oficerit të krimeve në Elbasan

Nga Klodiana 0

Digjet për shkaqe ende të panjohura automjeti i oficerit të Krimeve të Rënda në Komisariatin e Elbasanit, Edvin Gjyli.

Ngjarja ndodhi në mesnate, kur automjeti tip Pasat ishte i parkuar në lagjen “28 Nëntori”.

Edvin Gjyli prej disa muajsh është rikthyer në punë pas një pezullimi me vendim gjykate, pas dyshimeve se nxorën sekretin, lidhur me një superaksion që u zhvillua nga policia me 1 korrik në aksin rrugor Elbasan-Papërr, gjatë të cilit u zbulua një arsenal armësh të sofistikuara. Por gjykata rrëzoi këtë pretendim duke rikthyer në detyrë të gjithë oficerët.

*Foto nga vendi i ngjarjes

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej