Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidentohet me eskortën e Ramës në Librazhd, humb jetën truproja

Nga Ejona 0

Ish kryeministri i Sali Berisha ka denoncuar sot në faqen e tij në Facebook, se një nga truprojat e kryemistrit Rama është aksidentuar për vdekje në Librazhd.

Berisha shkruan se qeveria e Ramës po fsheh provat e këtij aksidenti të rëndë.

Postimi i plotë:

Akuzohet narkopolicia se fsheh pasojat e renda te aksidentit të Edvinit në Librazhd.

Thuhet se njëri nga badiguardët e tij ka ndrruar jetë dhe tjetri është në gjendje të rendë. 

Iu bëj thirrje mediave të hetojnë këtë çeshtje.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje doktorr. Po qarkullojnë lajme

që mund të ketë vdekur njeri nga 2 bodyguardët që shtypi eskorta Ramës. Tjetri është në gjendje të rëndë por policia dhe garda heshtin sikur nuk ka ndodhur gjë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej