Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenti tragjik në Kavajë, shënohet viktima e tretë (emrat)

Nga Ejona 0

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30, një aksident i rëndë me tre viktima është regjistruar në Kavajë.

Pas vdekjes së menjëhershme në akident të Gentjan Belbës, 23  vjeç dhe Lumturie Demrozit, 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i riu 23 vjeçar, Vilson Cara, i cili sot do të duhej të festonte ditëlindjen, por që fatkeqësisht ka gjetur vdekjen.

Sipas policisë drejtuesi i mjetit tip “Mercedes”  me targë AA 615 VO për të shmangur disa këmbësorë që tentonin të kalonin nga njëri krah i rrugës në krahun tjetër ka humbur kontrollin mbi mjet, edhe si pasojë e lagështirës mjeti është përplasur me tabelën e një karburanti, çka ka sjellë vdekjen e tij, si dhe të dy personave të tjerët.

Ndërkohë që vajza e viktimës Lumturie Demrozi, Xh.D. 21 vjeçe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Aksident i rëndë në Kavajë, makina përplas nënën me 2 fëmijë

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej